Działamy na terenie całego Trójmiasta

Siedziba w Sopocie

Siedziba Sopot

Przechwytywanie2.png

Biuro rachunkowe Sopot

Dlaczego warto wybrać nasze biura rachunkowe?

Każdy kto zaczyna stawiać pierwsze kroki we własnym biznesie musi także zmierzyć się z koniecznymi kwestiami księgowymi i rachunkowymi. Obowiązujące przepisy jak i wymagania ze strony urzędów powodują, że wielu przedsiębiorców boi się koniecznych formalności. Jednak profesjonalna pomoc ze strony wykwalifikowanego biura rachunkowego pozwala pozbyć się wszelkich obaw. 

AdobeStock_114107699-scaled.jpeg

Biuro rachunkowe Sopot

Nasze biuro rachunkowe oferuje profesjonalne usługi księgowo-kadrowe skierowane zarówno do małych i średnich firm. Możemy pochwalić się 18-letnim doświadczeniem. Jesteśmy doskonale zorientowani zarówno w kwestiach obowiązujących przepisów jak i sytuacji rynkowej. Dzięki temu możemy zagwarantować w pełni owocną współpracę z różnymi przedsiębiorcami z Sopotu i okolic.

Wygoda dla klienta

Posiadamy naprawdę duże doświadczenie na rynku, znamy specyfikację wielu branży a więc doskonale rozumiemy potrzeby wszystkich naszych klientów, bez względu na profil ich działalności. Pomagamy przedsiębiorcom z całego Trójmiasta, a więc z Sopotu, Gdyni i Gdańska. Chcąc rozpocząć współpracę z nami nie musisz martwić się o konieczność transportu dokumentów do naszego biura, bowiem wszelkie konieczne kwestie są po naszej stronie. Co miesiąc odbieramy je bezpośrednio od Ciebie i załatwiamy wszelkie księgowo-kadrowe sprawy.